ТАНЕЦЬ ВАДЖРА

Танець Ваджра належить до циклу учень Лонґсал терма Чоґ’яла Намкая Норбу та нерозривно повязаний з передачею учення Дзоґчен.

В ученні Дзоґчен слово Ваджра означає нашу першоджерельну природу, істинний стан усіх явищ. Танець Ваджра — це важливий метод, що застосовує звук і рух для обєднання трьох аспектів нашого існування – тіла, енергії та розуму – у цьому знанні. Чоґ’ял Намкай Норбу презентував Танець Ваджра своїм учням у 1990 році. Звідтоді Танець практикують в різних місцях та центрах Дзоґчен-спільноти по всьому світі.

Насьогодні Чоґ’ял Намкай Норбу дарував настанови щодо чотирьох Танців Ваджра: Танцю Шести Просторів Самантабгадри, відкритому для всіх; а також по Танцю Трьох Ваджр, Танцю Пісні Ваджра й Танцю Кхалондорджейкар, які можуть практикувати лише ті, хто отримав передачу Ґуру-йоґи від Чоґ’яла Намкая Норбу.

Узнать больше

ТИБЕТСЬКІ ТАНЦІ

З 2011 року Чоґ’ял Намкай Норбу присвятився дослідженню та популяризації тибетських пісень. На сьогодні Намкай Норбу Рінпоче власноруч транскрибував 108 тибетських пісень, поширених і знаних тепер серед його учнів по всьому світі.

Узнать больше

МЕДИТАЦІЯ

Кожен із трьох розділів учення Дзоґчен — Семде, Лонґде та Меннаґде (або Упадеша), містить різноманітні методи практики, мета яких – привести практикуючого до цілковитої реализації.

В Семде, розділі розуму, практика знайомлять з природою розуму – він має отримати безпосередній досвід.

Лонґде означає «розділ простору»*: тут «простір» вказує на першоджерельний вимір порожнечі, що є основою прояву ясності практикуючого та розвитку розуміння.

Меннаґде, сутнісний розділ «таємних настанов» або Упадеша, містить особливі вчення та методи, що ґрунтуються на переживаннях учителів, чиєю метою є допомога практикові у його розвитку аж до цілковитої реалізації.

Узнать больше

ЯНТРА-ЙОҐА

Янтра-йоґа або йоґа руху, одна з найдавніших систем йоґи в світі. Чог’ял Намкай Норбу почав викладати Янтра-йоґу на початку 70-х в Італії.

Узнать больше